E-HINDI na konferencji w Zagrzebiu

W dniach 31 maja – 2 czerwca na Uniwersytecie w Zagrzebiu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa 13 Middle Eastern Students of Indology Conference. Na 13 edycji cyklicznie odbywającej się konferencji, która gromadzi studentów i nauczycieli akademickich zajmujących się Azją Południową, Sven Sellmer i Mandar Purandare, jako przedstawiciele zespołu UAM, przedstawili platformę do samodzielnej nauki hindi i przeprowadzili warsztaty uczenia języka hindi oraz zaprezentowali uczestnikom konferencji stronę www projektu.

Sven Sellmer zaprezentował otwartą dla wszystkich platformę do samodzielnej nauki hindi – E-HINDI dla Ciebie, nawigując wersję testową online. Wyjaśnił też system grywalizacji.

kolaż dwóch zdjęć - Prowadzący prezentuje stronę www platformy na ekranie multimedialnym na sali wykładowej, po prawej baner reklamowy platformy

Uczestnicy konferencji zostali też zaproszeni na warsztaty uczenia języka hindi, które przeprowadził Mandar Purandare. Pokazywał uczestnikom interaktywne ćwiczenia oraz ćwiczenia w formie zabawy (szarady, układanki, rebusy, krzyżówki, scrabble), które mogą być używane do uczenia hindi.

Kolaż dwóch zdjęć - uczestnicy na sali wykładowej rozwiązują zagadki językowe na kartkach
Przewiń do góry