Grywalizacja na e-hindi zachęca do nauki

Motywacja i zaangażowanie uczących się są niezbędne do efektywnej nauki. Na platformie e-hindi nie zabraknie elementów, które w tym pomogą. Wprowadziliśmy tam grywalizację, za naukę dostaniecie punkty i odznaki, będzie też ranking.

Za każdą poprawną odpowiedź użytkownik otrzyma jeden punkt. Po ukończeniu każdej lekcji punkty będą sumowane i dodawane do ogólnego wyniku, który będzie widoczny na górnym pasku nawigacji

Pasek nawigacji koloru fioletowego, po lewej tekst E-Hindi, po prawej suma punktów, nazwa użytkownika i przycisk przekierowujący do innej wersji językowej

Po wykonaniu określonych zadań będzie można zdobyć nagrody w postaci odznak, które będą tematycznie nawiązywać do kultury Indii. Przyznawane będą w dwóch kategoriach: za zgromadzenie odpowiedniej ilości punktów i za wykonanie lekcji.

Osiem okrągłych odznak: mandala, płomień, turban, lotos, banany, mango, cynamon, herbata

Postępy w nauce będą zapisywane w rankingu i można będzie śledzić swoje wyniki na tle innych uczestników.

Ranking
Na górze po środku puchar i napis Pierwsze miejsce.
Poniżej widok sześciu nazw użytkowników i zdobyte przez nich punkty

Nieodłącznym towarzyszem będzie Jogin, postać podsumowująca postępy pracy i punkty. Swoją obecnością będzie wspierać i zachęcać do nauki.

Po środku siedzi jogin.
Po jego lewej: napisy :Lekcja 2, Zaliczone, Twój wynik 21/24 punktu.
Po jego prawej w dymku mowy napis "Jesteś oświecony"
Pięć wersji jogina, każdy pokazuje inne emocje lub stan

Wierzymy, że każde zaliczone zadanie stanie się powodem do satysfakcji, a dzięki systemowi zachęt i gratyfikakcji nauka na platforme e-hindi będzie nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Przewiń do góry