„Hindi dla Ciebie” na Uniwersytecie Wileńskim

26 sierpnia 2022 r. na Uniwersytecie Wileńskim w trakcie International South Asian Studies Summer School 2022 odbyła się prezentacja platformy E-HINDI. W spotkaniu uczestniczyli studenci i wykładowcy z Litwy, Ukrainy, Włoch, Szwecji i Indii, którzy brali też udział w szkole letniej.

Jogin jako kompan wspierający naukę hindi wywołał szerokie uśmiechy, a przedstawiane materiały z platformy, w tym przykład nagrań audio, bardzo interesowały słuchaczy.

Pani profesor Browarczyk prezentuje eHindi grupie słuchaczy na sali wykładowej

Szkoła letnia to okazja do wymiany wiedzy o współczesnej Azji Południowej wśród badaczy i studentów. Koncentruje się na języku hindi oraz na aspektach społecznych, kulturowych i politycznych tego regionu.

Wierzymy, że prezentacja platformy na tym międzynarodowym wydarzeniu to świetna promocja naszego projektu, która przełoży się na wzrost zainteresowania wśród innych uczelni w różnych regionach świata.