Implementujemy pierwsze lekcje na platformie

Systematycznie rozbudowujemy platformę, wprowadzając pierwsze jednostki lekcyjne. Stworzyliśmy już landing page, czyli stronę główną, na której będzie można się zarejestrować i rozpocząć naukę, a także poznać autorów kursu i poczytać artykuły o języku hindi.

Opracowaliśmy ćwiczenia językowe do kilku pierwszych lekcji, w tym także materiały audio pomocne przy nauce wymowy – każdy ze znaków dewanagari ma swój podkład dźwiękowy.

Graficy i UX/UI designerzy dopracowują układ platformy, projektują i makietują poszczególne strony. Stworzyli już dziesiątki widoków lekcji zawierające m.in. opisy głosek, elementy pracy z tekstem, słownictwo, ćwiczenia. Oto jeden z nich:

Powstają kolejne ciekawostki, dzięki którym lepiej zrozumiemy kontekst językowy i zbliżymy się do świata Orientu. Pełne kolorów grafiki z pewnością uatrakcyjnią naukę.

Deweloperzy nieprzerwanie tworzą i udoskonalają funkcjonalności platformy, w trosce o płynność i intuicyjność nawigacji. Podręczne menu, minimum „klików”, opcje kontynuacji nauki od danego miejsca, zapisania wyników i wydruku lekcji to tylko przykładowe elementy, nad którymi pracują.

UAM i Grupa AF na bieżąco konsultują poszczególne moduły platformy i dopracowują ją w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko po to, by była przygotowana na najwyższym poziomie, a w szczególności, przyjazna dla użytkownika.

Przewiń do góry