O platformie na Modern Hindi Workshop 2022

Modern Hindi Workshop to cykliczne wydarzenie w formie warsztatów poświęcone współczesnemu językowi hindi. Piąta edycja miała miejsce w dniach 3-11 września br. w Ośrodku Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Gułtowach. Tym razem zorganizowała go Indologia UAM. Zajęcia gromadzą nauczycieli akademickich, studentów i tłumaczy hindi, czyli osoby, które szczególnie chcemy zainteresować naszą platformą e-Hindi.

10 września 2022 r. na jednej z sesji warsztatowych wykładowcy Wydziału Neofilologii UAM zaprezentowali platformę nauczycielom, studentom i tłumaczom hindi z Włoch, Szwajcarii, Indii, Szwecji, Polski, Litwy i Ukrainy.

Uczestnicy warsztatów siedzą przy stole i patrzą na prezentację ehindi prowadzoną przez wykładowców Uniwersytetu Adama Mickiewicza

Mamy nadzieję, że dzięki temu kolejnemu spotkaniu promującemu e-Hindi poszerzy się kręg osób zainteresowanych używaniem jej jako narzędzia do nauczania, jak i samodzielnej nauki hindi.